Scratch Średniozaawansowany

Opis kursu

Kurs "Scratch Średnio-Zaawansowany" to świetny wybór dla dzieci w wieku 7 - 10 lat które uczestniczyły w zajęciach pierwszego poziomu, lub miały już styczność z programowaniem blokowym. W ramach zajęć dzieci będą same znajdowały rozwiązania programowe wykorzystując do tego pętle, warunki czy zmienne, tworząc przy tym średnio zaawansowane gry.

W ramach kursu dzieci nie tylko powtórzą materiał z poprzedniego semestru odnośnie zmiennych i pętli, ale poszerzą swoją wiedzę o tworzenie własnych funkcji za pomocą moich bloków. Całość w oparciu o kolejne ciekawe i praktyczne projekty.

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy mają szerokie doświadczenie w nauczaniu programowania dla dzieci. Zapewnią one, że dzieci będą miały odpowiednie wsparcie i zachętę do nauki oraz będą stale motywowane, aby osiągać coraz większe sukcesy.

Po ukończeniu kursu "Scratch Start - Pierwsze kroki z programowaniem blokowym" uczestnicy będą mieli solidne podstawy programowania blokowego oraz będą w stanie tworzyć swoje własne proste animacje i gry.

Do uczestnictwa w kursie konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Czego się nauczysz
 • Czym są pętle
 • Co to intrukcja warunkowa
 • Do czego wykorzystuje się zmienne w programowaniu
 • Tworzenia wsnych funkcji
 • Korzystania z narzędzi i funkcji dostępnych w programowaniu blokowym.
 • Kreatywnego myślenia i projektowania własnych programów i aplikacji.
 • Tworzenia grafiki i animacji w programach.

Dino - klasyczna gra zręcznościowa, w której kontrolujesz postać przypominającą dinozaura z przeglądarki Chrome. Unikaj przeszkód, zbieraj punkty i próbuj przetrwać jak najdłużej!

Among Us - wciel się w jednego z popularnych kosmitów i przemierzaj poziomy w tej platformowej grze. Unikaj pułapek i pokonaj wrogów, aby przejść na kolejny poziom.

Defender - w tej grze strzelaj do nadlatujących wrogów i ochron swój statek przed atakami w kosmosie. Czujesz się jak w Star Wars! Zdobądź jak najwięcej punktów i pokaż swoje umiejętności strzeleckie.

Arkanoid - klasyczna gra polegająca na niszczeniu bloków piłką odbijaną paletką. Czeka na Ciebie wiele poziomów o różnym stopniu trudności, a każdy z nich kryje w sobie cenne nagrody.

Modele Płatności

Całość

50 zł za lekcję

750 zł

Miesięczny

60 zł za lekcję

240 zł

Our Student Reviews

4.5

(Based on todays review)

avatar
Jacqueline Miller

2 days ago

Perceived end knowledge certainly day sweetness why cordially. Ask a quick six seven offer see among. Handsome met debating sir dwelling age material. As style lived he worse dried. Offered related so visitors we private removed. Moderate do subjects to distance.

avatar
Louis Ferguson

1 days ago

Water timed folly right aware if oh truth. Imprudence attachment him for sympathize. Large above be to means. Dashwood does provide stronger is. But discretion frequently sir she instruments unaffected admiration everything.


avatar
Dennis Barrett

2 days ago

Handsome met debating sir dwelling age material. As style lived he worse dried. Offered related so visitors we private removed. Moderate do subjects to distance.


Leave a Review
Najczęściej zadawane pytania

Zapisów można dokonać klikając poniższy link. Zostaniesz przekierowany do formularza z wyborem grup i terminów.
Zapisy

Jeżeli dziecko jeszcze nigdy nie miało do czynienia z programowaniem zachęcamy do wyboru kursu:
7-10 lat:
Scratch
10-12 lat:
Minecraft lub Unity
11-14 lat:
Python

Płatności należy dokonć na numer konta podany w umowie lub poprzez bramkę płatności dostępną na koncie użytkownika.

Wszystkie terminy podane są w formularzu zapisowym.

Zajęcia można odrobić w innym terminie z kolejną grupą. Jeżeli żaden termin nie odpowiada, możemy wysłać nagranie z zajęć online oraz materiały dla nieobecnych uczniów, dzięki którym lekcje można przerobić samodzielnie.

W przypadku rezygnacji z zajęć semestralnych pozostaje miesiąc wypowiedzenia (za który trzeba zapłacić). W jego trakcie uczeń może w dalszym ciągu brać czynny udział w zajęciach.

Terminy poszczególnych zajęć podane są w formularzu zapisowym lub zostają ustalone telefonicznie.

Cena zależy od wybranego kursu i modelu płatności. Wszystkie ceny podane są w zakładce Kursy i cennik".

Istnieje taka mozliwość, pewną pomoc mozna otrzymać zadając pytanie telefonicznie lub mailowo. Ewentualnie istnieje możliwość zakupienia lekcji indywidualnych

Darmowa lekcja próbna

Cena za cały kurs: 750 zł
900 zł 150 zł taniej

Zapisz się na darmową lekcję

ODBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ

Szczegóły kursu

 • Liczba lekcji 15
 • Czas trwania 60 min
 • Cena za cały kurs 750 zł
 • Poziom Początkujący
 • Certyfikat Tak