Scratch Pro - Zaawansowane programowanie w Scratch

Opis kursu

Kurs "Scratch Zaawansowany" to świetny wybór dla dzieci w wieku 7 - 10 lat które uczestniczyły w zajęciach na poziomie Średnio Zaawansowanym lub same potrafią tworzyć proste projekty w programowaniu blokowym. W ramach zajęć dzieci stworzą zaawansowane gry, a nawet własne projekty, używając do tego operatorów, zmiennych czy pętli.

W ramach kursu dzieci nauczą się podstawowych koncepcji programowania, takich jak sekwencja, pętle, warunki, zmienne i wiele innych. Zdobędą umiejętności potrzebne do tworzenia prostych gier i interaktywnych aplikacji.

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy mają szerokie doświadczenie w nauczaniu programowania dla dzieci. Zapewnią one, że dzieci będą miały odpowiednie wsparcie i zachętę do nauki oraz będą stale motywowane, aby osiągać coraz większe sukcesy.

Po ukończeniu kursu "Scratch Zaawansowany" uczestnicy rozzerzą swoją znajomość programowania blokowego o bardziej skomplikowane pojęcia oraz będą w stanie tworzyć swoje własne, zaawnsowane gry.

W grze "Przygoda łodzią" wcielasz się w rolę kapitana małej łodzi, którego zadaniem jest przepłynięcie jak najdalszej odległości po wodzie, omijając kamienie i unikając kolizji. Podczas gry musisz zachować czujność i spryt, aby nie wpłynąć na skałę, co skończy się zniszczeniem łodzi. Czy uda Ci się pokonać najdalszą odległość i zdobyć najlepszy wynik?

Wciel się w postać z cegły, która musi pokonać wszystkie poziomy, skacząc, biegnąc, wspinając się po ścianach i unikając przeszkód, takich jak kolce, ostrza czy miecze. Czy uda Ci się przejść wszystkie poziomy i zdobyć tytuł najlepszego skoczka w świecie cegieł? Zagraj i przekonaj się sam!

W grze "Turniej siatkarski" wcielasz się w zwierzę i rozgrywasz emocjonujące mecze siatkówki. Wybierz jeden z trzech poziomów trudności, aby sprawdzić swoje umiejętności. Rywalizuj z przeciwnikiem sterowanym przez samodzielnie stworzoną sztuczną inteligencję i zdobądź zwycięstwo!

Frogger to klasyczna gra 2D, w której gracz kontroluje żabę i musi przeskakiwać przez ruchliwą ulicę oraz płynącą rzekę, aby dotrzeć do celu. Na drodze spotyka wiele przeszkód, takich jak samochody, ciężarówki, a także pływające żółwie i dryfujące kłody. Gracz ma ograniczony czas, aby dostać się do celu, a każda kolizja z przeszkodą lub upływ czasu kończy się utratą życia. Gra oferuje wiele poziomów trudności i stanowi wyzwanie dla każdego gracza.

Modele Płatności

Całość

50 zł za lekcję

750 zł

Miesięczny

60 zł za lekcję

240 zł

Our Student Reviews

4.5

(Based on todays review)

avatar
Jacqueline Miller

2 days ago

Perceived end knowledge certainly day sweetness why cordially. Ask a quick six seven offer see among. Handsome met debating sir dwelling age material. As style lived he worse dried. Offered related so visitors we private removed. Moderate do subjects to distance.

avatar
Louis Ferguson

1 days ago

Water timed folly right aware if oh truth. Imprudence attachment him for sympathize. Large above be to means. Dashwood does provide stronger is. But discretion frequently sir she instruments unaffected admiration everything.


avatar
Dennis Barrett

2 days ago

Handsome met debating sir dwelling age material. As style lived he worse dried. Offered related so visitors we private removed. Moderate do subjects to distance.


Leave a Review
Najczęściej zadawane pytania

Zapisów można dokonać klikając poniższy link. Zostaniesz przekierowany do formularza z wyborem grup i terminów.
Zapisy

Jeżeli dziecko jeszcze nigdy nie miało do czynienia z programowaniem zachęcamy do wyboru kursu:
7-10 lat:
Scratch
10-12 lat:
Minecraft lub Unity
11-14 lat:
Python

Płatności należy dokonć na numer konta podany w umowie lub poprzez bramkę płatności dostępną na koncie użytkownika.

Wszystkie terminy podane są w formularzu zapisowym.

Zajęcia można odrobić w innym terminie z kolejną grupą. Jeżeli żaden termin nie odpowiada, możemy wysłać nagranie z zajęć online oraz materiały dla nieobecnych uczniów, dzięki którym lekcje można przerobić samodzielnie.

W przypadku rezygnacji z zajęć semestralnych pozostaje miesiąc wypowiedzenia (za który trzeba zapłacić). W jego trakcie uczeń może w dalszym ciągu brać czynny udział w zajęciach.

Terminy poszczególnych zajęć podane są w formularzu zapisowym lub zostają ustalone telefonicznie.

Cena zależy od wybranego kursu i modelu płatności. Wszystkie ceny podane są w zakładce Kursy i cennik".

Istnieje taka mozliwość, pewną pomoc mozna otrzymać zadając pytanie telefonicznie lub mailowo. Ewentualnie istnieje możliwość zakupienia lekcji indywidualnych

Darmowa lekcja próbna

Cena za cały kurs: 750 zł
900 zł 150 zł taniej

Zapisz się na darmową lekcję

ODBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ

Szczegóły kursu

  • Liczba lekcji 15
  • Czas trwania 60 min
  • Cena za cały kurs 750 zł
  • Poziom Początkujący
  • Certyfikat Tak