Scratch Master - Tworzenie zaawansowanych projektów w Scratch

Opis kursu

Kurs "Scratch Pro" to świetny wybór dla dzieci w wieku 7 - 10 lat które uczestniczyły w zajęciach na poziomie Zaawansowanym lub same potrafią tworzyć projekty w programowaniu blokowym. W ramach zajęć dzieci będą tworzyć skomplikowane gry, wymyślając przy tym jej zasady i rozwiązania w programie.

W ramach kursu dzieci nauczą się podstawowych koncepcji programowania, takich jak sekwencja, pętle, warunki, zmienne i wiele innych. Zdobędą umiejętności potrzebne do tworzenia prostych gier i interaktywnych aplikacji.

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy mają szerokie doświadczenie w nauczaniu programowania dla dzieci. Zapewnią one, że dzieci będą miały odpowiednie wsparcie i zachętę do nauki oraz będą stale motywowane, aby osiągać coraz większe sukcesy.

Po ukończeniu kursu "Scratch Zaawansowany" uczestnicy rozzerzą swoją znajomość programowania blokowego o bardziej skomplikowane pojęcia oraz będą w stanie tworzyć swoje własne, zaawnsowane gry.

Geometry Dash to gra zręcznościowa, w której poruszanie postacią jest synchronizowane z dynamiczną muzyką. Celem gry jest przejście kolejnych poziomów poprzez unikanie przeszkód i zbieranie punktów. Gracz porusza się poprzez skoki, podskoki i inne akrobacje, a gra oferuje wiele poziomów trudności do pokonania. W Geometry Dash celem jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku i poprawa swojego czasu na każdym poziomie.

W grze "Świnka w pociągu" wcielasz się w rolę odważnej świnki, która przemierza dachy wagonów w pociągu, przypominającego sceny z filmów o Indianie Jonesie. Twoim zadaniem jest unikanie przeszkód i przeciwników, a jednocześnie zbieranie punktów i bonusów. Jednak uważaj, na twojej drodze stają dzikie koty rzucające w ciebie włóczniami! Czy uda Ci się przetrwać i zdobyć jak najwięcej punktów?

W grze wyścigowej 2D w Scratchu wcielasz się w kierowcę, który walczy o pierwsze miejsce na torze pełnym zakrętów i wyzwań. Musisz zebrać jak najwięcej monet i unikać przeszkód, takich jak inne samochody, dziury w drodze czy ściany. Wykorzystaj swoje umiejętności prowadzenia, aby zdobyć zwycięstwo i poprawić swój czas na każdym okrążeniu.

W grze "Among Us: Solo" jesteś sam na pokładzie kosmicznego statku, który jest zaatakowany przez Impostora. Twoim zadaniem jest uciekać przed nim, przemierzając różne pomieszczenia statku. Musisz unikać zasadzek i pułapek zastawionych przez Impostora, a jednocześnie szukać sposobu na ucieczkę. Rozwiązuj matematyczne zadania, które pomogą Ci w walce z wrogiem i ocaleniu statku. Jednak pamiętaj, że czasu masz niewiele, zanim Impostor Cię dopadnie.

Modele Płatności

Całość

50 zł za lekcję

750 zł

Miesięczny

60 zł za lekcję

240 zł

Our Student Reviews

4.5

(Based on todays review)

avatar
Jacqueline Miller

2 days ago

Perceived end knowledge certainly day sweetness why cordially. Ask a quick six seven offer see among. Handsome met debating sir dwelling age material. As style lived he worse dried. Offered related so visitors we private removed. Moderate do subjects to distance.

avatar
Louis Ferguson

1 days ago

Water timed folly right aware if oh truth. Imprudence attachment him for sympathize. Large above be to means. Dashwood does provide stronger is. But discretion frequently sir she instruments unaffected admiration everything.


avatar
Dennis Barrett

2 days ago

Handsome met debating sir dwelling age material. As style lived he worse dried. Offered related so visitors we private removed. Moderate do subjects to distance.


Leave a Review
Najczęściej zadawane pytania

Zapisów można dokonać klikając poniższy link. Zostaniesz przekierowany do formularza z wyborem grup i terminów.
Zapisy

Jeżeli dziecko jeszcze nigdy nie miało do czynienia z programowaniem zachęcamy do wyboru kursu:
7-10 lat:
Scratch
10-12 lat:
Minecraft lub Unity
11-14 lat:
Python

Płatności należy dokonć na numer konta podany w umowie lub poprzez bramkę płatności dostępną na koncie użytkownika.

Wszystkie terminy podane są w formularzu zapisowym.

Zajęcia można odrobić w innym terminie z kolejną grupą. Jeżeli żaden termin nie odpowiada, możemy wysłać nagranie z zajęć online oraz materiały dla nieobecnych uczniów, dzięki którym lekcje można przerobić samodzielnie.

W przypadku rezygnacji z zajęć semestralnych pozostaje miesiąc wypowiedzenia (za który trzeba zapłacić). W jego trakcie uczeń może w dalszym ciągu brać czynny udział w zajęciach.

Terminy poszczególnych zajęć podane są w formularzu zapisowym lub zostają ustalone telefonicznie.

Cena zależy od wybranego kursu i modelu płatności. Wszystkie ceny podane są w zakładce Kursy i cennik".

Istnieje taka mozliwość, pewną pomoc mozna otrzymać zadając pytanie telefonicznie lub mailowo. Ewentualnie istnieje możliwość zakupienia lekcji indywidualnych

Darmowa lekcja próbna

Cena za cały kurs: 750 zł
900 zł 150 zł taniej

Zapisz się na darmową lekcję

ODBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ

Szczegóły kursu

  • Liczba lekcji 15
  • Czas trwania 60 min
  • Cena za cały kurs 750 zł
  • Poziom Początkujący
  • Certyfikat Tak